Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
  • Viti i publikimit 2019
  • Komedi
Regjia
Cover e Filmit
Filmi All About Who You Know (2019) me titra shqip
All About Who You Know (2019)

Kerko burime online per te shikuar filmin All About Who You Know (2019) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin All About Who You Know (2019) ne gjuhen angleze
Një skenarist i ardhshëm shkruan skenarin e tij më ambicioz deri më tani dhe nis një marrëdhënie me vajzën e idhullit të tij me shpresën se do takojë babanë e saj legjendar për të hapur një derë në showbiz.

Aktoret Kryesor
Komente