Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Alita: Battle Angel (2019) me titra shqip
Alita: Battle Angel (2019)

Kerko burime online per te shikuar filmin Alita: Battle Angel (2019) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Alita: Battle Angel (2019) ne gjuhen angleze
Në qendër të historisë, që është ambientuar në shekullin xx, është Alita, që nuk mban mend asgjë nga e kaluara e saj. Por pasi e “rindërtojnë”, Alita nuk njeh asgjë nga bota që e rrethon dhe gjithçka i duket e re. Ido tenton ta mbrojë nga e shkuara e saj misterioze, ndërkohë që miku i saj i ri, Hugo, propozon që ta ndihmojnë t’i kthejnë memorien. “Alita: Battle Angel” do të vijë në kinema më 14 shkurt!

Aktoret Kryesor
Komente