Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Aladdin (2019) me titra shqip
Aladdin (2019)

Kerko burime online per te shikuar filmin Aladdin (2019) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Aladdin (2019) ne gjuhen angleze
Filmi i animuar i dashur nga të vegjël e të mëdhenj, i përshtatur në shumë forma nga përralla origjinale, pjesë e librit “Njëmijë e një net”, tani do të vijë sërish në ekran, por me personazhe realë. Historia do të jetë shumë besnike ndaj adaptimit të klasikut Disney, gjithashtu dhe me këngët origjinale të Alan Menken, i cili me këtë rast ka shkuar disa të reja, mes të cilave dhe Speechless.

Aktoret Kryesor
Komente