Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Abominable (2019) me titra shqip
Abominable (2019)

Kerko burime online per te shikuar filmin Abominable (2019) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Abominable (2019) ne gjuhen angleze
Tre adoleshentë përpiqen të kthejnë një njeri dëbore në shtëpi teksa shmangin një burrë të pasur dhe një zoologe që duan ta marrin atë për qëllimet e tyre.

Aktoret Kryesor
Komente