Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi A-X-L (2018) me titra shqip
A-X-L (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin A-X-L (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin A-X-L (2018) ne gjuhen angleze
A-X-L është një qen robotik që zhvillon një afrimitet të veçantë me një djalosh dhe do të bëjë gjithçka për të mbrojtur shokun e tij të ri.

Aktoret Kryesor
Komente