Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi A Wrinkle in Time (2018) me titra shqip
A Wrinkle in Time (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin A Wrinkle in Time (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin A Wrinkle in Time (2018) ne gjuhen angleze
Pas zhdukjes së babait të saj shkencëtar, tre qenie të veçanta dërgojnë Megin, vëllanë dhe mikun e saj në hapësirë për ta gjetur. A do të arrijnë tre shokët të kalojnë sfidat që i presin?

Aktoret Kryesor
Komente