Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Roger Spottiswoode

Regjizor: Roger Spottiswoode

Roger Spottiswoode was born on January 5, 1945 in Ottawa, Ontario, Canada. He is a director and editor, known for Tomorrow Never Dies (1997), The 6th Day (2000) and Turner & Hooch (1989). He was previously married to Holly Palance.
Shfleto te gjithe filmat e Roger Spottiswoode
Cover e Filmit
Filmi A Street Cat Named Bob (2016) me titra shqip
A Street Cat Named Bob (2016)

Kerko burime online per te shikuar filmin A Street Cat Named Bob (2016) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin A Street Cat Named Bob (2016) ne gjuhen angleze
Bazuar në librin bestseller në të gjithë botën. Historia se si Xhejms Bouen, një këngëtar rruge dhe një i varur nga droga në përpjekje për ta lënë, i ndryshon jeta kur takon një mace rruge kuqalashe.

Komente