Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi A Madea Family Funeral (2019) me titra shqip
A Madea Family Funeral (2019)

Kerko burime online per te shikuar filmin A Madea Family Funeral (2019) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin A Madea Family Funeral (2019) ne gjuhen angleze
“A Madea Family Funeral” nis me një histori të lumtur, mbledhjen e familjes që transformohet në një makth. Madea dhe familjarët nisen për një udhëtim ku duhet të organizojnë një funeral, ku do të zbulohen dhe disa sekrete të pakëndshme.

Aktoret Kryesor
Komente