Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi A Cool Fish (2018) me titra shqip
A Cool Fish (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin A Cool Fish (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin A Cool Fish (2018) ne gjuhen angleze
Dy hajdutë dhe një ish-polic përpiqen të provojnë veten e tyre pas shumë dështimeve në jetë. Ndërsa dy hajdutët fshihen në banesën e një vajze pas një grabitjeje të dështuar në një dyqan celularësh, ish-polici përpiqet të gjejë armën e zhdukur. Pas shumë peripecive, në vend që të provojnë veten, arrijnë ta gjejnë atë.

Aktoret Kryesor
Komente