Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi 8MM 2 (2005) +18 me titra shqip
8MM 2 (2005) +18

Kerko burime online per te shikuar filmin 8MM 2 (2005) +18 me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin 8MM 2 (2005) +18 ne gjuhen angleze
Një diplomat Amerikan dhe e fejuara e tij hynë në botën e errët të seksit dhe pornografisë në Budapest, për të zbuluar se kush i shantazhon me një video porno të marrë prej tyre me një prostitutë.

Aktoret Kryesor
Komente