Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi 47 Ronin (2013) me titra shqip
47 Ronin (2013)

Kerko burime online per te shikuar filmin 47 Ronin (2013) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin 47 Ronin (2013) ne gjuhen angleze
Pasi një lord lufte tradhtar vret mjeshtrin e tyre dhe e dëbon llojin e tyre, 47 samurai pa lider kërkojnë hakmarrje dhe një mënyrë për t’i kthyer popullit nderin e vet. Të dëbuar nga shtëpitë e tyre dhe të shpërndarë përgjatë vendit, kjo bandë prej Ronin duhet të kërkojnë ndihmën e Kai - që dikur e kishin mohuar si të tyrin - ndërsa luftojnë përgjatë një bote të egër bishash mitike, magjistarësh që ndryshojnë formë dhe terroresh të çuditshme.

Komente