Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi 37 Seconds (2019) me titra shqip
37 Seconds (2019)

Kerko burime online per te shikuar filmin 37 Seconds (2019) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin 37 Seconds (2019) ne gjuhen angleze
Juma është një grua Japoneze, e cila vuan nga paraliza cerebrale. E ndarë mes detyrave të saj familjare dhe ëndrrës së saj të bëhet një artiste e librave komikë (manga), ajo lufton për një jetë të udhëhequr nga ajo.

Aktoret Kryesor
Komente