Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi 28 Weeks Later (2007) me titra shqip
28 Weeks Later (2007)

Kerko burime online per te shikuar filmin 28 Weeks Later (2007) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin 28 Weeks Later (2007) ne gjuhen angleze
Pjesa 2 e filmit 28 Days Later... (2002) Gjashtë muaj pasi një virusi që kishte infektuar popullsinë e Britanisë së Madhe, ushtria amerikane ndihmon për të siguruar një zonë të vogël të Londrës për të mbijetuarit dhe për të ripopulluar vendin. Por jo çdo gjë shkon siç ishte planifikuar.

Aktoret Kryesor
Komente