Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi 211 (2018) me titra shqip
211 (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin 211 (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin 211 (2018) ne gjuhen angleze
Oficeri Majk Çendler dhe një pasagjer i ri civil gjenden të papërgatitur kur fati i vendos ata në linjën e zjarrit. Një grabitje banke po kryhet nga një ekip i patrembur burrash të trajnuar dhe të armatosur.

Aktoret Kryesor
Komente