Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi 1917 (2019) me titra shqip
1917 (2019)

Kerko burime online per te shikuar filmin 1917 (2019) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin 1917 (2019) ne gjuhen angleze
Dy ushtarëve të rinj britanikë gjatë Luftës së Parë Botërore u jepet një mision i pamundur: të dërgojnë një mesazh të rëndësishëm në territorin armik dhe që do shpëtonte 1600 jetë, njëra prej të cilave jeta e vëllait të njërit prej ushtarëve.

Aktoret Kryesor
Komente