Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Michael Bay

Regjizor: Michael Bay

A graduate of Wesleyan University, Michael Bay spent his 20s working on advertisements and music videos. His first projects after film school were in the music video business. He created music videos for Tina Turner, Meat Loaf, Lionel Richie, Wilson Phillips, Donny Osmond and The Divinyls. His work won him recognition and a number of MTV award ...
Shfleto te gjithe filmat e Michael Bay
Cover e Filmit
Filmi 13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi (2016) me titra shqip
13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi (2016)

Kerko burime online per te shikuar filmin 13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi (2016) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin 13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi (2016) ne gjuhen angleze
Në shtator të vitit 2012 militantë islamikë sulmojnë konsullatën amerikane në Libi, ku vritet ambasadori Stivens. Që nga ky moment, ushtarët dhe personeli do të luftojnë për 13 orë të gjata për të shpëtuar nga vdekja. Bazuar në histori të vërtetë.

Komente