Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi 12th Man (2017) aka Den 12. mann me titra shqip
12th Man (2017) aka Den 12. mann

Kerko burime online per te shikuar filmin 12th Man (2017) aka Den 12. mann me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin 12th Man (2017) aka Den 12. mann ne gjuhen angleze
Në fillim ata ishin 12 sabotues. Nazistët vranë 11 prej tyre. Kjo është historia e vërtetë e atij që u largua dhe...

Aktoret Kryesor
Komente